Геліотерапія
Бронювання номерів
+38(097) 408 86 11
Новий рік в Карпатах разом з Вотавілю
Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах разом з нами
 

 Геліотерапія – один із способів використання прямого випромінювання сонця в лікувальних і профілактичних цілях. Такий вид лікування був відомий ще з давніх часів – сонячні ванни користувалися великою популярністю у єгиптян. ассирійців і древніх греків.

Cонячні ванни показані людям з такими захворюваннями:
  • необостренние хвороби внутрішніх органів
  • після травм
  • захворювання шкіри
  • гіповітаміноз D
  • світлове голодування
Cонячні ванни очищають гирла сальних залоз і викликають легке лущення шкіри. Разом з мертвими клітинами при лущенні з поверхні шкіри видаляються закупорюють сальні залози лусочки, що сприяє відновленню їх функцій та поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.
Геліотерапія, сонцелікування, зараз наймодніша медична новинка. Про неї можна почути скрізь.
Водолікування, Гідротерапія - різноманітні способи зовнішнього застосування вод із лікувальною та профілактичною метою, загальними властивостями яких є температурний, механічний та хімічний впливи.
Формування реакцій-відповідей організму на вплив водолікувальних процедур відбувається складним рефлекторним шляхом, головна роль у якому належить ЦНС. Через подразнення шкіри шляхом рефлексу здійснюється вплив на досить важливі процеси в організмі - теплорегуляцію та обмін речовин, серцево-судинну, нервову та ендокринну системи, дихальну функції та процеси імунітета.
 
Загальні холодні та прохолодні процедури (до 30 °C)
сприяють підвищенню тонуса серцево-судинної системи, покращують умови венозного кровообігу та лімфообігу, покращують обмін речовин; підвищують тонус м'язів та артеріальний тиск. Тонізуючий вплив холодних та прохолодних процедур на нервову систему виражається у відчутті бадьорості, свіжості, загального підйому сил та підвищення працездатності.
Гарячі водолікувальні процедури (вище 39 °C)
тільки на початковій фазі (упродовж перших хвилин) викликають спазм судин, підвищують тонус серцево-судинної системи, скелетної мускулатури, обмін речовин. Дуже швидко ця фаза змінюється розслабленістю тонуса серцево-судинної системи, скелетної мускулатури, пригніченнями нервової системи. Через деякий час може настати небезпечн перевтома цих систем.


 
11/07/13
Чорниця
У нас на висоті 1400м чорниця тільки починається! 10хв і вітамінізований десертик на сході Сонця зібрано! Смачноооооо! Приїздіть на Драгобрат у "ВотавілЮ"!  
детальніше...
11/07/13
Гриби на Драгобраті
Гриби на Драгобраті - греби на Драгобрат!   Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.) (місцеві назви — гриб справжній, дубрівник, губи) — гриб родини болетових — Boletaceae. Найкращий з відомих їстівних грибів. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39 %), жири (0,40 %), цукри та інші вуглеводи (2,72 %), фібрин (1,01 %), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95 %), ароматичні речовини тощо. Вживають при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу, проти пухлин. В народній медицині екстрактом із плодових тіл білого гриба змащують обморожені частини тіла для прискорення їхнього загоювання.  
детальніше...
Номери та ціниЛітній відпочинок в КарпатахЕкскурсіїГотельРесторанДиско-барСервіс та послугиКонтактиВіртуальний турПрокат гірськолижного спорядженняВакансіїЯк до нас доїхати
© “Вотавілю”.
Всі права захищені.