Аеротерапія
Бронювання номерів
+38(097) 408 86 11
Новий рік в Карпатах разом з Вотавілю
Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах разом з нами
 
Аеротерапія

 Аеротерапія (грец. — повітря та грец. — лікування) — застосування з профілактичною та лікувальною метою чистого повітря.

Аеротерапія поліпшує нервову регуляцію і збагачує організм киснем; застосовується у вигляді повітряних ванн (теплих, прохолодних чи холодних), які, залежно від потреби, можуть тривати від 5 хв. до 3 год. Друга форма аеротерапії — тривале перебування одягненої людини на свыжому повітрі (включаючи нічний сон).
 
Звичайно аеротерапію поєднують з ходінням та рухливими іграми. Застосування аеротерапії дає добрі наслідки при лікуванні туберкульозу, гіпертонічної хвороби, неврозів та ін.
Застосування аероіонізації повітря протягом 18-20 днів для ослаблених дітей з наявністю гіпотрофії, рахіту, зниженого рівня гемоглобіну в крові, частими респіраторними захворюваннями, приводить до поліпшення стану здоров'я та темпів фізичного розвитку, збільшення росту дітей і зниженню респіраторними захворюваннями в 1,6 рази .
 
Природа наповнена негативними іонами :
Ліс - 200-1000 іонів см3
Море - 2000 іонів см3
Гори - 10000 іонів см3
Водоспад - 18000 іонів см3
 
Відмінні іони роблять протиалергічні дію, знижують кров'яний тиск, активізують окислювально -відновні процеси. Завдяки балансу негативних і позитивних частинок кров має відмінні якісні характеристики . Збагачена аероіонами, вона легко омиває всі клітини організму, збільшує їх загальний негативний заряд і підтримує оптимальний рівень метаболізму. Завдяки іонізації кров розріджується і виконує всі свої функції, зменшує ризик інсультів, тромбофлебіту та інших захворювань, пов'язаних з порушенням кровообігу.


 
11/07/13
Чорниця
У нас на висоті 1400м чорниця тільки починається! 10хв і вітамінізований десертик на сході Сонця зібрано! Смачноооооо! Приїздіть на Драгобрат у "ВотавілЮ"!  
детальніше...
11/07/13
Гриби на Драгобраті
Гриби на Драгобраті - греби на Драгобрат!   Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.) (місцеві назви — гриб справжній, дубрівник, губи) — гриб родини болетових — Boletaceae. Найкращий з відомих їстівних грибів. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39 %), жири (0,40 %), цукри та інші вуглеводи (2,72 %), фібрин (1,01 %), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95 %), ароматичні речовини тощо. Вживають при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу, проти пухлин. В народній медицині екстрактом із плодових тіл білого гриба змащують обморожені частини тіла для прискорення їхнього загоювання.  
детальніше...
Номери та ціниЛітній відпочинок в КарпатахЕкскурсіїГотельРесторанДиско-барСервіс та послугиКонтактиВіртуальний турПрокат гірськолижного спорядженняВакансіїЯк до нас доїхати
© “Вотавілю”.
Всі права захищені.