Готель Вотавілю / Карпати відпочинок / Карпти ціни / Карпати готель
Бронювання номерів
+38(097) 408 86 11
Новий рік в Карпатах разом з Вотавілю
Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах разом з нами
 
Готель


В нашому готелі, який знаходиться в чарівному місці Карпат 25 теплих, затишних номерів з ліжками авторської роботи, які здатні розмістити до 70 чоловік.

Персонал готелю "Вотавілю" (Карпати, Драгобрат) спілкується на українській, російській, англійській та німецькій мовах.

В усіх номерах:

  • санвузол
  • цілодобово гаряча та холодна джерельна вода
  • супутникове телебачення
  • постільна білизна та рушники

Готель "Вотавілю" розміщена за 25 метрів від підйомника, ближче всіх готелів на Драгобраті.

На найвищому гірськолижному комплексі Українських Карпат - "Драгобрат" на висоті 1450 метрів, зливаючись з навколишньою природою, гостинно размістився готель "Вотавілю". Побудований повністю з дерева, в зовнішньому і внутрішньому оформленні максимально використані натуральні матеріали.

отель

 

 

Віртуальний тур по готелю "Вотавілю"

  
11/07/13
Чорниця
У нас на висоті 1400м чорниця тільки починається! 10хв і вітамінізований десертик на сході Сонця зібрано! Смачноооооо! Приїздіть на Драгобрат у "ВотавілЮ"!  
детальніше...
11/07/13
Гриби на Драгобраті
Гриби на Драгобраті - греби на Драгобрат!   Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.) (місцеві назви — гриб справжній, дубрівник, губи) — гриб родини болетових — Boletaceae. Найкращий з відомих їстівних грибів. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39 %), жири (0,40 %), цукри та інші вуглеводи (2,72 %), фібрин (1,01 %), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95 %), ароматичні речовини тощо. Вживають при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу, проти пухлин. В народній медицині екстрактом із плодових тіл білого гриба змащують обморожені частини тіла для прискорення їхнього загоювання.  
детальніше...
Номери та ціниЛітній відпочинок в КарпатахЕкскурсіїГотельРесторанДиско-барСервіс та послугиКонтактиВіртуальний турПрокат гірськолижного спорядженняВакансіїЯк до нас доїхати
© “Вотавілю”.
Всі права захищені.