Літній відпочинок в Карпатах
Бронювання номерів
+38(097) 408 86 11
Новий рік в Карпатах разом з Вотавілю
Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах разом з нами
 
Літній відпочинок в Карпатах

літній відпочинок ДрагобратЛітній відпочинок в Карпатах - це свіже повітря, цілющі гірські джерела, безкрайні карпатські ліси, галасливі водопади, екскурсії в гори, все це створює унікальні умови для незабутнього відпочинку, для зцілення душі і тіла. Наша база відпочинку побудована недалеко від лісу, де протікає швидка гірська річка. Тут можна годинами гуляти насолоджуючись прекрасними пейзажами, збираючи білі гриби і ягоди, які зустрічаються тут, в горах, на кожному кроці. 

 

·        Ми розробимо приємний і легкий маршрут, який дозволить відправитися в подорож по гірській місцевості назустріч до сонячних полонин і зелених вершин гір. Знижений атмосферний тиск, інтенсивність сонячної радіації при достатній кількості ультрафіолетових променів, чисте, прозоре гірське повітря, підвищений вміст озону й насиченість фітонцидами сприяють лікуванню захворювань органів дихання, покращенню роботи дихальної, серцево-судинної і центральної нервової системи, стимулюють роботу кісткового мозку, підвищують вміст еретроцитів і гемоглобіна в крові, відновлюються стінки судин, стимулюється діяльність ендокринної системи.

 

Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах на високогірній кліматичній базі "Вотавілю":

- аеротерапія високогірна;

- геліотерапія;

- гідротерапія зовнішня і внутрішня

- анімалотерапія;

- йога, медитація;

- екскурсії (піші, на позашляховиках);

- збір трав, ягід та грибів;

- скандинавская ходьба;

- готель на 70 місць;

- ресторан;

- диско-бар;

- банний комплекс;

- більярд, настільний теніс;

- святкування весілля у Карпатах на базі відпочинку "Вотавілю" - це буквально "Шлюб укладений на Небесах" (на висоті 1400м.)

 

 Ми зробимо ВСЕ що б Ваше тіло і душа насолоджувалися літнім відпочинком в Карпатах!

  
11/07/13
Чорниця
У нас на висоті 1400м чорниця тільки починається! 10хв і вітамінізований десертик на сході Сонця зібрано! Смачноооооо! Приїздіть на Драгобрат у "ВотавілЮ"!  
детальніше...
11/07/13
Гриби на Драгобраті
Гриби на Драгобраті - греби на Драгобрат!   Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.) (місцеві назви — гриб справжній, дубрівник, губи) — гриб родини болетових — Boletaceae. Найкращий з відомих їстівних грибів. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39 %), жири (0,40 %), цукри та інші вуглеводи (2,72 %), фібрин (1,01 %), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95 %), ароматичні речовини тощо. Вживають при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу, проти пухлин. В народній медицині екстрактом із плодових тіл білого гриба змащують обморожені частини тіла для прискорення їхнього загоювання.  
детальніше...
Номери та ціниЛітній відпочинок в КарпатахЕкскурсіїГотельРесторанДиско-барСервіс та послугиКонтактиВіртуальний турПрокат гірськолижного спорядженняВакансіїЯк до нас доїхати
© “Вотавілю”.
Всі права захищені.