Бронхо-легенева система – «вентиляційна лабораторія» нашого організму.
Бронювання номерів
+38(097) 408 86 11
Новий рік в Карпатах разом з Вотавілю
Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах разом з нами
 
Бронхо-легенева система – «вентиляційна лабораторія» нашого організму.

Основна причина бронхітів, астми, алергії та других захворювань – зашлакованість легенів.
Основна причина серцевої недостатності, інфарктів і інсультів – недостача кисню у крові. А звідки ж йому взятися, якщо легені, які постачають кисень у кров заблоковані пиллю, мікробами, старими недієздатними клітинами.
Легені стають, як поліетиленовий пакет: він надувається, а кисень не пропускає. Того, якщо не очищати легені, не можливо позбавитися від хвороб.»

Із статті магістра біоенерготерапії і народної медицини, президентаєвропейської академії народної медицини Олександа Горецького (Польща) 

На найвищому високогірному комплексі „Драгобрат", найвище від усіх інших готелів, зливаючись з оточуючою природою гостинно розмістився готель „Вотавілю". Виконаний виключно з використанням природних матеріалів з унікальною системою водопостачання, що подає воду в кімнати безпосередньо з гірського джерела і при цьому обладнаний найсучаснішими технологіями. 25 затишних номерів з ліжками авторської роботи можуть помістити до 70 чоловік - двомісні, тримісні, п’ятимісні (двокімнатні) номери. У всіх номерах:  постійно холодна та гаряча джерельна вода, супутникове телебачення,  душ та туалет.

Кухарі ресторану „Вотавілю" пропонують смачні блюда національної та угорської кухні, а ввечері, на відкритій терасі, шеф-кухар вразить своєю майстерністю в приготуванні плову, шашликів та форелі на вогні.

Здорова і свіжа кухня – це пріоритет для нашого готелю.

Наші чаї – це збір цілющих трав, які ростуть в Закарпатті. 

Звичайно, в день розум прагне єднання з природою, а ввечері душа вимагає свята : 

є в «Вотавілю» диско-Бар, де ді-джей не змусить сумувати, а бармен не перестає дивувати своїми коктейлями.   

Крім того:

- в готелі є всі умови для проведення конференцій (затишна зала, проектор та екран); 

 - великий досвід проведення корпоративних вечірок;

- спілкування : українська, російська , англійська, німецька. 

 -   святкування весілля в „Вотавілю" це буквально „Шлюб укладений на Небесах" (на висоті 1450м)

-   дитячий майданчик та веселі аніматори не дозволять дітям сумувати (пограють в ігри, покажуть мультфільми)

-   природні озера на території Драгобрату

-   з середини липня розпочинається сезон ягід та білих грибів

На території готелю працює  Wi-Fi, є покриття мобілньних телефонів.

Найбільші дива з організмом людини творять надзвичайна краса гір, розріджене повітря, кришталево чиста вода та різноманітна флора Драгобрату. Сама природа виліковує захворювання дихальних шляхів, бронхів, легень (при перебуванні на Драгобраті багато людей не використовують підтримуючі препарати для полегшення дихання при захворюваннях легень). Спокій та велич гір заспокоюють нервову систему, що сприяє покращенню загального стану та зміцненню імунітету, а постійне вживання джерельної води змусить забути про проблеми з травленням.

В готелі «Вотавілю» є готують чай по методиці О Горецького. В процесі відновлюється робота печінки, підшлункової, шлунку, кровоносної системи, а потім починається процес відторгнення всього чужорідного з легенів. Для отримання максимального результату потрібний строк 30 днів.          

Опинитися далеко від міської метушні, прокинутися від співу невідомої пташки, вдихаючи гірське повітря, насичене запахом густих хвойних лісів, постояти під струменями джерельної води і відчути як вона передає всьому тілу свою міць, силу і потужну енергію гір…

ЦЕ НЕ МРІЯ, А ДОСТУПНА РЕАЛЬНІСТЬ!  ЗДОРОВ’Я ВСІМ!

Тел. 097-408-86-11, 067-362-21-40  Сайт:  votavilyu.com.ua

  
11/07/13
Чорниця
У нас на висоті 1400м чорниця тільки починається! 10хв і вітамінізований десертик на сході Сонця зібрано! Смачноооооо! Приїздіть на Драгобрат у "ВотавілЮ"!  
детальніше...
11/07/13
Гриби на Драгобраті
Гриби на Драгобраті - греби на Драгобрат!   Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.) (місцеві назви — гриб справжній, дубрівник, губи) — гриб родини болетових — Boletaceae. Найкращий з відомих їстівних грибів. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39 %), жири (0,40 %), цукри та інші вуглеводи (2,72 %), фібрин (1,01 %), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95 %), ароматичні речовини тощо. Вживають при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу, проти пухлин. В народній медицині екстрактом із плодових тіл білого гриба змащують обморожені частини тіла для прискорення їхнього загоювання.  
детальніше...
Номери та ціниЛітній відпочинок в КарпатахЕкскурсіїГотельРесторанДиско-барСервіс та послугиКонтактиВіртуальний турПрокат гірськолижного спорядженняВакансіїЯк до нас доїхати
© “Вотавілю”.
Всі права захищені.