Про Драгобрат
Бронювання номерів
+38(097) 408 86 11
Новий рік в Карпатах разом з Вотавілю
Оздоровчий літній відпочинок в Карпатах разом з нами
 
Про Драгобрат

Між двома найвищими хребтами
Українських шовкових Карпат
Над білявою і чорною сестрами
Ліг на землю з неба Драгобрат

І, щоб не забулася дорога,
В край святий за хмарами до Бога,
Залишив на варті вірний Стіг
Вдяг його до травня в білий сніг.

Долина Драгобрат - найвідоміша долина Українських Карпат серед любителів гірських лиж та сноуборду. Розташована на висоті 1300 - 1400 метрів над рівнем моря, на відстані 18 км від селища Ясіня, на стику хвойних лісів і альпійської зони, на початку Свидовецького гірського масиву, біля підніжжя г. Стіг (1707 м). Поряд знаходяться вершини г. Жандарми(1800м) і г.Близниця (1883м).

Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта створює унікальні природні умови і забезпечує наявність стабільного снігового покриття з листопада по травень.

Звідси відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат — Чорногору, проглядаються вершини гір Говерла (2061 м), Петрос (2020 м). В іншу сторону видно найвищі хребти Ґорґан — Добошанка (1754 м), Синяк (1662 м) та інші.
 Незіпсована цивілізацією природа, величезна кількість грибів та ягід - це все чекає Вас влітку в долині Драгобрат.

Єдиним населеним пунктом, через який проходять всі шляхи до підніжжя г. Стіг є селище Ясіня, Закарпатської обл., Рахівського р-н. Селище засноване в 1583 р. Воно розляглося в долині між Свидовецьким та Чорногорським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса. Саме та Чорна Тиса, що починається в Україні і далі тече по території Румунії, Угорщини, Словаччини і впадає в р. Дунай. Через селище проходять міжнародна траса Ужгород-Чернівці-Кишинів і залізнична колія Ів.-Франківськ-Рахів. Селище знаходиться на віддалі 45 км від географічного пункту "Центр Європи".  

  
11/07/13
Чорниця
У нас на висоті 1400м чорниця тільки починається! 10хв і вітамінізований десертик на сході Сонця зібрано! Смачноооооо! Приїздіть на Драгобрат у "ВотавілЮ"!  
детальніше...
11/07/13
Гриби на Драгобраті
Гриби на Драгобраті - греби на Драгобрат!   Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.) (місцеві назви — гриб справжній, дубрівник, губи) — гриб родини болетових — Boletaceae. Найкращий з відомих їстівних грибів. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39 %), жири (0,40 %), цукри та інші вуглеводи (2,72 %), фібрин (1,01 %), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95 %), ароматичні речовини тощо. Вживають при стенокардії, туберкульозі, зниженні загального тонусу, проти пухлин. В народній медицині екстрактом із плодових тіл білого гриба змащують обморожені частини тіла для прискорення їхнього загоювання.  
детальніше...
Номери та ціниЛітній відпочинок в КарпатахЕкскурсіїГотельРесторанДиско-барСервіс та послугиКонтактиВіртуальний турПрокат гірськолижного спорядженняВакансіїЯк до нас доїхати
© “Вотавілю”.
Всі права захищені.